İSTANBUL (AA) - Adres Patent, Türkiye genelindeki 5. şubesi olan Doğu Marmara Bölge Müdürlüğü'nü Sakarya'da açacak.

Adres Patent'ten yapılan açıklamaya göre, şirket, Doğu Marmara'daki iş adamları ile sanayicilere yerinde uygulamalarla katma değeri yüksek hizmetler sunmak amacıyla İstanbul, Ankara, İzmir ve Denizli'den sonra Sakarya ile şubelerine bir yenisini ekledi. Adres Patent Doğu Marmara Bölge Müdürlüğü'nün açılışı, 9 Ekim Cuma günü Sakarya'da gerçekleştirecek. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Adres Patent Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Akbulut şunları kaydetti:

"Türkiye'nin patent ve marka bilincine profesyonel kadromuzla değer katarak, aynı zamanda ülkemizin dünya pazarlarına tescilli ve katma değeri yüksek ürünler sunan ilk 5 ülkesi olmasında sanayici, sivil toplum kuruluşları, üniversite ve eğitim kurumlarına öncülük ediyoruz. Aynı zamanda sürekli iyileştirmeler yaparak, sınai mülkiyet bilincini arttırmak için stratejik projeler geliştirmekteyiz.

Yenilikçi ürünler ve süreçlerle fark oluşturmak isteyen şirketlerin hızla dönüşümünü tamamlayarak, patent, marka ve tasarım tescil süreçlerine adım atması gerekiyor. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarda faaliyet gösteren veya göstermek isteyen tüm firmaları herhangi bir olumsuz koşulla karşılaşmamaları için koruma altına almayı amaçlıyoruz. Doğu Marmara'daki sanayicilerimize verdiğimiz hizmet ile markalarını tescilleyerek güvenle yola devam etmelerini sağlayacağımızın da garantisini veriyoruz."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku