Ekonomi:

Bingol web tasarım sektöründe büyük gelişmelere sebep olan yeniliklere öncülük eden Recep TURAN sorularımız yanıtladı .

Bingol ve birçok şehirden profesyonel web tasarım hizmeti sunan Recep TURAN sektörün artık gelişmeye ihtiyacı olduğunu ve tabuların yıkılması gerektiğini açıkladı.

Bingol web tasarım sektöründe büyük gelişmelere sebep olan yeniliklere öncülük eden Recep TURAN sorularımız yanıtladı . 

Google son güncellemesi olan panda ile artık web tasarım ve seo hizmetlerine bakış açımızın değişmesi gerektiğini önemle vurguladı. 

Sektöre dair bir çok firma ile yapılan buluşmada yeniliklere dair bilgiler verdi. 

Google arama motoru önceliklerine değinen Recep Turan , masa üstüne özel web sitelerinin google dizininde kaybolmayacağını fakat eski önemlerini yavaş yavaş kaybedeceğini anlattı.

Akıllı  telefon için optimize edilmiş siteler, masaüstü içeriğe ve henüz dahil edilmeyen mobil sitelere kıyasla bir avantaja sahip olmaya başlayacağını belirtti . 

Aramanın masaüstü siteyle daha ilgili olması halinde site, mobil alternatiflerinden daha yukarıda görünmeyi sürdüreceğine değindi.

Google, telefondan yaptığınız aramalarda mobil-dostu sayfaları zaten öne çıkarıyordu. Şimdi ise bu sayfaları arama motoru için referans noktası haline getiriyor. 

Bu ise Google'ın önceliklerine uyum göstermek isteyen site geliştiricilerinin mobil sayfalarını iyileştirmeleri için oldukça güçlü bir sinyal dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Volkswagen 5 bin doları ödeyecek cezadan kurtulacak
Egzoz gazı skandalı yüzünden ABD ile başı dertte olan Alman otomobil devi Volkswagen, son anda ABD’li...

Haberi Oku