Ekonomi:

Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Mehmet Akın, 3 Eylül'den geçerli olmak üzere Pazarlama ve Basın/Halkla İlişkiler Direktörü olarak atandı

İSTANBUL (AA) - Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş'de 1 Aralık 2014 tarihinden itibaren "Pazarlama Direktörü" olarak görev yapan Mehmet Akın, 3 Eylül'den geçerli olmak üzere "Pazarlama ve Basın/Halkla İlişkiler Direktörü" olarak atandı.

Peugeot'tan yapılan açıklamaya göre, 1 Ağustos 2008'de şirkette "Basın ve Halkla İlişkiler Direktörü" olarak göreve başlayan Elçin Uğuzluoğlu, 2 Eylül tarihi itibarıyla görevinden ayrılacak. 

Firmada 1 Aralık 2014 tarihinden itibaren "Pazarlama Direktörü" olarak görev yapan Mehmet Akın, 3 Eylül'den geçerli olmak üzere "Pazarlama ve Basın/Halkla İlişkiler Direktörü" olarak atandı. Akın yeni görevini, Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Yeni Genel Müdürü olan Laurent Pernet'e bağlı olarak yürütecek. Ayrıca Basın/Halkla İlişkiler Operasyon Sorumlusu İpek Kiraz Türedi görevine Mehmet Akın'a bağlı olarak devam edecek.

Açıklamada, "Elçin Uğuzluoğlu'na markamıza sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor, yeni hayatında kendisine başarılar diliyoruz" denildi.

Anahtar Kelimeler
OtomotivPeugeot
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Volkswagen 5 bin doları ödeyecek cezadan kurtulacak
Egzoz gazı skandalı yüzünden ABD ile başı dertte olan Alman otomobil devi Volkswagen, son anda ABD’li...

Haberi Oku