Dünya:

İngiltere'de düğünü için 240 bin sterlin değerinde bir Ferrari 450 spider kiralayan Usman Ali adındaki Pakistanlı genç, aracı kendi evinin duvarına çarptı. Kazada yaralanan olmadı. Ferrari model araç ise ağır hasar aldı. Hasarın tahminen 25 bin sterlin olduğu tahmin ediliyor.

İngiltere’nin batısındaki Burnley kentinde Sakine Pervin ile dünya evine giren Osman Ali isimli Pakistan asıllı bir İngiliz vatandaşı, kiraladığı lüks Ferrari aracıyla kaza yaptı.Kiraladığı 1 milyon TL değerindeki Ferrari 458 Spider marka araçla düğünden bir gün sonra kaza yapan Osman Ali evinin duvarına çarptı.

100 kilometre hıza sadece 3 saniyede çıkabilen ve 500 beygir gücündeki araçta fren yerine gaza basan Osman Ali, kiraladığı Ferrari’de 100 bin TL değerinde hasara neden oldu. Kazada kimse yaralanmazken, Usman Ali’nin evinin duvarında da hasar oluştu. Öte yandan Ferrari’nin değerinin Usman Ali’nin yaşadığı evden beş kat daha değerli olduğu bildirildi. Usman Ali babasının tamirhanesinde lastik tamiri yapıyor. Kaza anında yanlışlıkla fren yarine gaz pedalına basan Usman Ali aracın kontrolünü sağlayamadı ve duvara çarptı. Usman Alinin arkadaşlarının birisi verdiği röportajda " Ali çok çalışkan bir insan, gelini etkilemek için kiraladığı arabayla tur atarken bu kaza meydana geldi, bu kadar hızlı arabalarda deneyimi olmadığı için bu kazayı yaptığını düşünüyorum " dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bono, 2016 yılında yardımlar bir hayır işi...
U2 grubunun solisti Bono, ABD Kongresi’nde katıldığı oturumda uluslararası yardımların, şiddet içeren...

Haberi Oku