Bildiğiniz gibi Antalya'da 9 Ocak'ta gerçekleştirilecek Dosso Dossi Fashion Show'da, daha önce bizlere baş model olarak podyuma Alessandra Ambrossio'nun çıkacağı söylenmişti ve reklamları yapılmıştı. Organizatörlerin uçak biletlerine kadar aldığı ünlü mankene ulaşılamıyor. Telefonlarına cevap vermediğini söyleyen organizatörler yeni bir manken arayışına girmiş ve Ambrossio yerine Lindsay Ellingson ile anlaşmış.


Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, yaptığı yazılı açıklamada, şova sayılı günler kala ünlü modelle irtibat sağlanamaması üzerine şovun riske girmemesi adına sözleşmenin iptal edildiğini ve Lindsay Ellingson ile anlaşıldığını kaydetti.

"Dosso Dossi Fashion Show'u hiçbir şekilde riske edemeyiz. Bizim için şov devam ediyor. 9 Ocak'taki şovumuzu tüm ihtişamıyla gerçekleştirmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Lindsay Ellingson da moda otoritelerinin dikkatini çeken ünlü bir manken. Son Victoria's Secret defilesinde de kendini ispat etti."

Dossi Dossi Show iş ve tatil anlayışını birleştiren bir organizasyondur. Haziran ve Ocak Yları olmak üzre senede 2 kez gerçekleştirilmektedir genelde Antalya bölgesi otelleri bu organizasyon için tercih ediliyor sizde bu organizasyondan haberdar olmak isterseniz şirketin sitesinde bir mail grubu var ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×